EMF FREN TEKNOFEST TAKIMLARININ YANINDA!

EMF FREN olarak 16.sı düzenlenen Tübitak Efficiency Challenge ‘20 yarışmasında sponsor olduğumuz, tasarladıkları elektrikli araca maddi ve manevi destekte bulunduğumuz Bursa Teknik Üniversitesi Elektrikli Araçlar ve Otonomi Topluluğu Elektronomi Takımı, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın start vermesiyle başlayan yarışta ilk kez katılmalarına rağmen 48 takım içerisinden 7. olarak bizleri gururlandırdı. Bir sonraki yarışlar için daha çok destek olacağımızın sözünü verdik. Geleceğin parlak ve heyecanlı mühendis adayları olan bu öğrencilerimizi gönülden tebrik eder, başarılarının katlanarak artmasını dileriz. https://btucarf.com adresinden yaptığı çalışmaları takip edebilirsiniz. Teknofest 2020 kapsamında düzenlenen Roket Yarışmasında ise Saraç Roket Takımı bir diğer destek verdiğimiz takımdı. Teknofest 2019 Roket Yarışması Alçak İrtifa Kategorisinde 1.lik kazanan M.Emin Saraç Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin oluşturduğu ‘Saraç Roket Takımı’, bu sene hünerlerini üniversite öğrencilerinin de aralarında bulunduğu Orta İrtifa Kategorisinde gösterdi. İlk defa katıldıkları bu kategoride 19. oldu. Genç mühendis adaylarına desteklerimizi bütün imkanlarımızla gelecek yıllarda da sürdüreceğimizi bildirmek isteriz.

SPS IPC Drives 2019 Nürnberg

EMF FREN olarak Almanya’nın Nürnberg şehrinde düzenlenen SPS IPC DRIVES 2019 fuarındaydık. Akıllı üretim çözümlerinin sunulduğu, sektörün önde gelen fuarlarından biri olan SPS 2019’da ürünlerimizi sergiledik. Standımıza katılım gösteren ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK EX PROOF FRENİ!

EMF FREN olarak Türkiye’nin ilk ve tek, Bölge 1 ve Bölge 21 koşullarına uygun D tipi Kapalı Modül Ex-Proof Freni’ni ATEX sertifikası alarak üretime başladık. DEX serisi frenler, 80 ile 132 motor gövde boyutları arasında, giriş ve çıkış tarafı B5 flanşları ile motor ve redüktör arasında kolay montaj imkanı sunmaktadır. Detaylı bilgi için ilgili ürün sayfasını inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

>
süprem kumaş
valorant random hesap
tüm bilgiler